Realizacje

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej wykonaliśmy kompleksową dostawę sprzętu wraz z usługami towarzyszącymi. W firmie został całkowicie zmieniony park maszynowy IT na nowoczesne rozwiązania firmy HP w zakresie serwerów oraz maszyn do pracy. Dodatkowo wdrożyliśmy system wspomagający pracę i zarządzanie oddziałami Klienta rozmieszczonymi na terenie Polski.
Całość została objęta przez nas usługą zapewniającą bezawaryjność pracy na poziomie SLA 97%.
Dla naszego Klienta, firmy z branży medycznej wykonaliśmy i wdrożyliśmy projekt obejmujący położenie sieci logicznej i elektrycznej w kilkudziesięciu lokalizacjach. Zostały zaprojektowane i zainstalowane: centralna serwerownia wraz z infrastruktura ppoż, klimatyzacja oraz skonfigurowany sprzęt aktywny firmy Cisco. Dostawa sprzętu IT (Lenovo) na potrzeby pracowników została wzbogacona o kompleksowe szkolenie w zakresie pracy, użytkowania oraz zdalnego zarządzania zasobami IT. Dodatkowo opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa oraz system zgłaszania awarii do naszego Centrum Serwisowego.

Dla naszego Klienta lidera w branży FMCG na świecie realizujemy dostawy sprzętu IT (Hewlett Packard, Dell, Posnet). Wartość dostaw sprzętu w 2016r przekroczyła kwotę 1 500.000 PLN. Klient posiada rozbudowaną sieć sprzedaży w Polsce (ok. 300 miejsc sprzedaży o dużej powierzchni). Dodatkowo wykonujemy na potrzeby Klienta instalacje logiczne i elektryczne w punktach sprzedaży, dostarczamy urządzenia fiskalne wraz z serwisem.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej zrealizowaliśmy dostawę sprzętu mobilnego wraz z peryferiami za kwotę ponad 500.000 PLN.

Dla naszego Klienta, wiodącej korporacji na rynku farmaceutycznym zrealizowaliśmy dostawę i montaż sprzętu audiowizualnego firmy NEC wraz ze zbudowaniem sali wideokonferencyjnej.

Dla naszego Klienta z branży medialnej zrealizowaliśmy dostawę sprzętu sieciowego o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej, wiodącej na rynku realizujemy stałe dostawy rozwiązań informatycznych.

Dla naszego Klienta z branży usługodawczej zrealizowaliśmy dostawę sprzętu firmy Dell o wartości kilkuset tysięcy złotych oraz dostawę kontraktów serwisowych HP Enterprise.

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w zakresie spedycji frachtów zrealizowaliśmy dostawę profesjonalnych i specjalistycznych urządzeń mobilno-komunikacyjnych.

Dla naszego Klienta z branży przemysłowo – budowlanej zrealizowaliśmy dostawę rozwiązań serwerowych.

Na potrzeby naszego Klienta, jednej z największych firm prawniczych na świecie zrealizowaliśmy dostawę wraz z montażem specjalistycznych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego.

Dla naszego Klienta wiodącej korporacji FMCG na świecie w zakresie dostaw słodyczy i gum do żucia zrealizowaliśmy dostawę urządzeń firmy Samsung.

Dla naszego Klienta producenta plastikowych opakowań zrealizowaliśmy dostawę sprzętu IT o wartości kilkuset tysięcy złotych.

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań teleinformatycznych zrealizowaliśmy dostawę sprzętu drukującego firmy OKI o wartości ponad 500.000 PLN.

Na potrzeby jednego z naszych Klientów, jednej z największych korporacji medycznych świadczymy stałe dostawy sprzętu IT wraz z usługami i serwisem. Kontrakt obejmuje obszar całej Polski (rozległa sieć Klientów). W zakres wchodzą kompleksowe dostawy sprzętu, instalacja, montaż i serwis w systemie 24/7. Dodatkowo dedykowany zespół świadczący usługę call center. Dodatkowo świadczymy dostawę i montaż zasilaczy awaryjnych wraz z serwisem on site.